Konkurs w Rumpelowie z firmą WOMAR


Witajcie moi mili!

Dziś przygotowałam dla Was konkurs z okazji Dnia Kobiet z producentem fantastycznych rzeczy dla dzieciaków, firmą WOMAR.

Do wygrania ciepły, milutki kocyk w wybranym przez Was kolorze.

Wystarczy, że wykonacie zadanie konkursowe i tym samym zaakceptujecie regulamin konkursu. A oto zasady naszej pierwszej konkursowej zabawy:

 1. Organizatorem konkursu jest Rumpelowo.
 2. Sponsorem konkursu jest firma WOMAR.
 3. Do udziału w konkursie zapraszam osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilno-prawnych.
 4. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
 5. Jeden uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie.
 6. Aby wziąć udział w naszym konkursie należy spełnić wszystkie poniższe warunki:
  • polubić profile organizatora Rumpelowo i WOMAR,
  • polubić i udostępnić publicznie post konkursowy,
  • zaprosić do zabawy minimum 2 znajomych,
  • umieścić odpowiedź na pytanie konkursowe:
   Co sprawia, że czujesz się kobietą?
   Odpowiedź umieszczać proszę pod postem konkursowym na blogu w formie pisemnej.
   W przypadku zgłoszeń Panów proszę o udzielenie odpowiedzi na pytanie:
   Jak sprawiasz, że Twoja partnerka czuje się kobietą?
 7. Uczestnik deklaruje, że jest autorem umieszczonej wypowiedzi i ma do niej pełne prawa autorskie, a praca nie pochodzi z Internetu. Jednocześnie wyraża zgodę na publikację pracy w serwisie.
 8. Konkurs trwa od 27.02.2015 roku do 22.03.2015 do godziny 23:59.
 9. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 24.03.2015, zwycięska praca zostanie wyłoniona przez Jury, a decyzja jest nieodwołalna.
 10. Zwycięzca wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych oraz pracy konkursowej przez organizatora w serwisie społecznościowym Facebook oraz Google+ oraz na ich przetwarzanie przez organizatora i sponsora na rzecz tego konkursu.
 11. Nagrodą w konkursie jest kocyk firmy WOMAR. Nagrodę przesyła sponsor, po podaniu danych do wysyłki przez zwycięzcę konkursu. Nagroda jest niezbywalna i nie może zostać wymieniona na wartość pieniężną ani na inny produkt.
 12. Nagroda może zostać wysłana na terenie Polski.
 13. W przypadku nie zgłoszeni się zwycięzcy w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu, Jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 14. Konkurs ten nie jest w żaden sposób organizowany, administrowany ani wspierany przez serwis Facebook.
 15. Przekazane dane są tylko i wyłącznie na rzecz konkursu i dla organizatora oraz sponsora, a nie dla serwisu Facebook.
 16. W czasie trwania konkursu regulamin może ulec zmianie.

Zapraszam Was wszystkich serdecznie i gorąco do udziału. Nagroda jest bardzo fajna a zadanie przyjemne.

 

WYNIKI! WYNIKI! WYNIKI!

Kochani po wielu godzinach rozmyślania, czytania i analizy musiałam poradzić się jury, aby wyłonić zwycięski komentarz.

Nie przedłużając więc:

Konkurs wygrywa komentarz z nickiem: MK271. Urzekło mnie zwłaszcza ostatnie zdanie.

 EDIT: Kochani – wiecie, że były problemy z niespełnieniem wszystkich warunków, zatem kolejna osoba, która była na liście to LIDIA. Zapraszam do kontaktu celem odbioru nagrody.

Ale, ale to nie wszystko. Ponieważ decyzja nie była jednomyślna, a prac cudownych wiele, postanowiłam od siebie nagrodzić jeszcze jeden komentarz. Zatem nagrodę za drugie miejsce otrzymuje IZABELA.

Obydwóch zwycięzców proszę o kontakt mailowy na adres kontakt@rumpelowo.pl z adresów, których użyli do zapisania komentarza w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników celem potwierdzenia, że wszystkie warunki były spełnione.

A dla wszystkich uczestników konkursu i otagowanych mam dodatkowo nagrodę pocieszenia: na hasło Rumpelowo otrzymacie 20% rabatu na usługi w firmie zajmującej się webdesignem i identyfikacją wizualną Depcore.

Dziękuję Wam za udział w zabawie i obiecuję, że to była pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia taka możliwość. Już niebawem nowe atrakcje.

Tagi: ,

You may also like

25 komentarzy

 • Judyta
  27 lutego 2015 at 13:05

  Co sprawia że czuję się kobietą?
  Na pewno to że, jestem (mam nadzieję) dobrą matką, partnerką i kochanką 😉 Z racji ,,posiadania” małego dziecka i reszty nie mam zbyt wiele czasu w ciągu dnia wyłącznie dla siebie ale takie małe rzeczy jak wypad do fryzjera czy pomalowanie paznokci sprawiają wielką radość … Samotna długa kąpiel przy świecach i muzyczce również sprawiają że ,,ładuję akumulatorki” i czuję sie bardziej kobieca… No i to co wszystkie kobiety uwielbiają czyli zakupowe szaleństwo i nowe ciuszki..;) w miarę możliwości staram się sobie tego nie odmawiać… No i oczywiście partner , który prawi komplementy… Nawet najprostsze słowo ,,ładnie dziś wyglądasz kochanie” sprawiają że czuję się bardziej kobieco…

 • Ewelina
  27 lutego 2015 at 14:12

  Co sprawia że czuje się kobietą ?
  Kiedy zdejmuję dres i mogę założyć szpilki sukienkę zrobić elegancki makijaż . Ten moment gdy wychodzę z łazienki elegancka piękna i mina mojego męża jakby zobaczył mnie pierwszy raz i takie wielkie WOW to jest bezcenne i wtedy naprawdę czuję że z Kopciuszka stała się Elegancka Królowa . I jeszcze jedna rzecz jest dzięki której czuję się kobietą to że mąż każdego dnia mówi że mnie kocha nie ważne jak wyglądam to sprawia że czuję doceniona i spełniona ! Kobietą być to nie tylko zakupy prezenty ale gdy najbliższa osoba powie jesteś piękna w każdym calu to podnosi kobiecość by najmniej u mnie 🙂

 • Daria
  27 lutego 2015 at 16:45

  Do niedawna, tym co przyczyniało się do tego, że czuję się kobietą było ładne uczesanie, makijaż, fajny ciuszek. I to spojrzenie męża, które samo przez się mówiło, że „tak, ty jesteś kobietą. Co więcej jesteś moją kobietą”.
  Pięć miesięcy temu zmieniło się moje spojrzenie na pojęcie kobiecości. Ot, stałam się kobietą przez duże K, bo stałam się matką i na świat wydałam mego Synka.
  I teraz, mimo potarganej fryzury, często gęsto „niezrobionych” paznokci i dresów na pupie, patrząc na uśmiech mego brzdąca i jego tatusia, a jeszcze jak oboje wezmą mnie w ramiona, a tata mówi „eh mamuśka”, wiem, że nie liczy się dla mnie tylko i wyłącznie estetyka mojej postaci. Prawdziwa Kobiecość wykiełkowała ze mnie wraz z pojawieniem się naszej Dzidzi!

 • Ewa
  28 lutego 2015 at 10:32

  Dlaczego czuję się Kobietą to bardzo proste jestem nie wyspana, ciągle sprzątam i jestem Matką 2 letniego Chłopca, który nie daje mi żyć , ale za To najbardziej go Kocham :

 • Lidia
  28 lutego 2015 at 12:43

  Co sprawia, że czuję się kobietą? Uśmiech męża, jego delikatny dotyk i okazywana mi czułość. W jego oczach, w jego każdym czynie widzę miłość i jestem pewna, że dla niego jestem tą jedyną i najważniejszą kobietą. Za niedługo będę widziała taką wyjątkową i dowartościowującą miłość w oczach mojego syna. Teraz gdy spoglądam na mój zaokrąglony brzuch czuję, że cała siła kobiecości jeszcze przede mną i już nie mogę się doczekać gdy moje dziecko doda mi energii, by być jeszcze lepszą kobietą.

 • Małgorzata Anna Surmaj
  28 lutego 2015 at 17:29

  Miłość narzeczonego sprawia że czuje sie kobietą
  Nie on jest a ja jestem jego etykietą
  Codzienna kosmetyka,drobna pielęgnacja ciała
  sprawia że zadowolona jestem cała
  Również codzienna dawka miłości
  pomaga i doprowadza do radości
  Kultura mego dżentelmena i powaga
  sprawia ze jestem wciąż w nim zakochana
  Czuje się przez narzeczonego okragły rok doceniana,zadbana i kochana
  dlatego czuje sie kobietą od południa po wieczór aż do rana 😀

 • Justyna1
  1 marca 2015 at 11:13

  Co sprawia,że czuję się kobietą? Odpowiem przekornie możliwość stwierdzenia,że po mimo tylu ubrań nie mam się w co ubrań. I doskonała okazja by wyciągnąć męża na kolejne zakupy. A on jakoś nigdy nie potrafi mi odmówić.Poza tym uśmiech męża, jego spojrzenie i fakt ,że po 7 latach małżeństwa nadal patrzy na mnie tak ja w dniu ślubu. Córki, które starają się mnie we wszystkim nadzorować i dla których jestem idealna. Wszystko to sprawia,że czuję się kobietą i to kobietą spełnioną . No i jeszcze szpilki w których dobrze wyglądam i w których dobrze się czuję

 • magdalena
  3 marca 2015 at 16:15

  Co sprawia,że czuję się kobietą?
  Kobieco czułam się zawsze. Uwielbiałam ten błysk w oku męża na mój widok, błyszczące włosy, czerwone paznokcie, gładką skórę. Jednak prawdziwą kobietą poczułam się dopiero gdy urodziła się moja córka. Wtedy oprócz tego zachwytu mojego męża odnalazłam coś jeszcze. Coś co sprawia, że czuję się ,,najważniejsza w świecie” . Dopiero to połączenie pożądania i zachwytu z bezwarunkową miłością sprawiło, że stałam się pełną osobą – kobietą.

 • Paulina
  3 marca 2015 at 21:01

  Prawdziwą kobietą się czuję
  gdy Ukochany wzrokiem mnie świdruje.
  W jego oczach wtedy wielki podziw się pojawia
  a mnie o wielką radość i uśmiech przyprawia.
  Prawdziwą kobietą czuję się gdy sama sobie radzę
  i wymianę opony w samochodzie przeprowadzę.
  Pewną siebie damą także dzięki magi perfum się staje
  bo wtedy zmysłowość w mej duszy powstaje.
  Prawdziwa kobieta we mnie się budzi
  gdy mój umysł nad problemem się trudzi.
  Wtedy tez wielkiego oświecenia doznaję
  i najtrafniejsze pomysły w głowie dostaje.

 • mk271
  3 marca 2015 at 22:22

  Co sprawia, że czuję kobietą?
  Przede wszystkim to, że wychowując dwójkę wspaniałych synków jestem szczęśliwa, a szczęście to wzrośnie ponownie za kilka tygodni kiedy to na świecie pojawi się jeszcze jedna wyczekiwana pociecha.
  Czuję się kobietą, bo moi mężczyźni są dla mnie najważniejsi na świecie, ich uśmiech i każdy dzień z nimi sprawia, że czuję się jeszcze bardziej kobieco
  Czuję się kobietą bo się nią urodziłam, i mogę dać życie nosząc je pod swoim sercem
  Czuję się kobietą, bo pomimo życiowych trudności nadal najważniejsza jest dla mnie rodzina, i wiem że jestem jej potrzebna jak nikt inny.
  Czuję się kobietą, bo jestem zarówno zwyczajna jak i wyjątkowa….

 • Izabela
  3 marca 2015 at 22:40

  Co sprawia że czuję się kobietą ? To wszysto co jest we mnie , cała ja , sklad asie na moja kobiecość. Szczypta sexu, garść szaleństwa, duża doza miłości i kilka kropel czułości. Kilogramy inteligencji i sprytu. kilka gramów humoru i luzu. To moim zdaniem przepis na iście wybuchową BABECZKĘ Słodko-gorzką , słono-kwaśną, bo każda kobieta ma wiele twarzy no i smaków oczywiście

 • ala282
  4 marca 2015 at 08:19

  Nie ma nic piękniejszego w byciu kobietą jak macierzyństwo. To ono daje mi siłe i nieopisaną radość. Teraz dopiero czuję się prawdziwą kobietą.

 • Natalia
  5 marca 2015 at 10:33

  Kobietą czułam się zawsze gdy mogłam zrobić coś dla siebie, np. posiedzieć dłużej w wannie pełnej wody z pianką, robiąc sobie paznokcie lub wskakując w ulubione szpilki i kieckę, lecz to nie dawało mi stuprocentowej satysfakcji. Dopiero gdy zaszłam w ciąże mogłam każdego dnia czuć się prawdziwą kobietą. Możliwość codziennego pielęgnowania brzuszka,dbanie o to aby mój malutki skarb miał jak najwięcej ciepła i miłości sprawiało że czułam się kobietą zawsze! Uczucie kobiecości umocniło się jeszcze bardziej podczas porodu. Pomimo bólu i trudów mu towarzyszących wiedziałam że to sprawi że procent mojej kobiecości wzrośnie do maksimum! Bo kto jak nie kobieta urodzi dziecko? Tylko kobiety mogą tego dokonać i to był ten moment kiedy znów poczułam się prawdziwą kobietą. Po porodzie poczułam się zaniedbana i mniej kobieca lecz codzienny kontakt z moim dzieckiem,bycie matką dla niego sprawia że znów czuję się kobietą na 100 procent i to każdego dnia! 🙂 Polecam wszystkim kobietom które nie są mamusiami zajście w ciążę-to na prawdę dodaje kobiecości!!! 🙂

 • M.Napierała
  6 marca 2015 at 19:12

  Być kobietą, być kobietą… 😀 jak mówią słowa jednej piosenki! 😉 a tak całkiem na poważnie, co sprawia,ze czuję się kobietą?

  Drugiego sierpnia, zeszłego roku poczułam sie kobietą w stu procentach! to może mało oryginalne jak na wszystkie tutaj umieszczone odpowiedzi :),ale poród sprawił, że poczułam sie całkiem silna, niezależna i kobieca 😉
  Ale określę może tak w dwóch podpunktach :
  – codziennie budząc się widzę wpatrujące sie we mnie małe oczęta,
  -mąż, który dzielnie mnie wspiera we wszystkim i przytula kiedy tego potrzebuję,
  To dwoje wspaniałych ludzi, którzy utwierdzają mnie w tym, że jestem płcią piękną! córka- wymarzona córeczka i czuły maż, który patrzy na mnie tym swoim kochanym wzrokiem 🙂 to mi wystarczy 🙂

 • Kobieta
  6 marca 2015 at 19:40

  Co sprawia, że czuję kobietą? Na co dzień jestem matką, żoną, córką ale kobietą czuje się wtedy gdy mój mąż prawi mi komplementy i widzę w jego oczach błysk pożądania na mój widok 😉

 • Prawdziwa kobieta
  9 marca 2015 at 16:13

  Co sprawia, że czuję się kobietą?
  Za każdym razem kiedy patrzę na swój powiększający się brzuszek, w którym rozwija się nowe życie czuję się jak prawdziwa kobieta. Zwłaszcza wówczas, gdy mój mąż patrzy na mnie z wielką czułością i całuje mój brzuch rozmawiając z naszym jeszcze nienarodzonym maleństwem. Jestem żoną, a niedługo będę mamą. To wystarczy, aby czuć się 100% kobietą 🙂

 • Malwina
  10 marca 2015 at 19:35

  Co sprawia, że czuję się kobietą? tak naprawdę wszystko to co odróżnia mnie od mężczyzn.. przede wszystkim kobiecy makijaż, rozpuszczone falujące na wietrze włosy.. czerwona sukienka.. właściwie każda sukienka, spódniczka, obcasy.. Bycie kobietą ma wiele przywilejów, a nawet baaardzo wiele 🙂 od czego by zacząć.. my kobietki możemy płakać nawet na reklamie i raczej dla nikogo nie jest to szokiem, możemy mieć swoje gorsze dni (nazwijmy to po imieniu „fochy”), możemy co pięc sekund zmieniać swoją twarz, image.. fryzurą, makijażem, strojem, nosimy torebki, w których WYSZTKO się mieści, ja kiedyś nosiłam nawet śrubokręt.. Bo bałam się sąsiada.. ale idźmy dalej w stronę kobiecości.. my kobietki możemy tańczyć na mieście, piszczeć ze szczęścia w sklepie, nucić ulubiony utwór w autobusie.. możemy tak naprawdę WSZYSTKO!! wszystko czego zapragniemy i co sprawi, że w danej chwili będzie nam lepiej.. i trzymam mocno kciuki za to aby zostało nam to wybaczone przez tzw „płeć brzydką” 😛 Bo w końcu to my te piękne, czarujące, zalotne, kochające, współczujące i dbające jak nikt inny o nich i wszystko co jest wokół i oczywiście co bez nas nie miałoby sensu 🙂 To wszystko właśnie sprawia, że codziennie czuję się w 100% kobietą :* <3

 • agf
  12 marca 2015 at 13:33

  Kobietą czuję się bezustannie. Co jednak sprawia, ze tak się czuję? Wszystko! Począwszy od najdrobniejszych gestów, zachowań, przyzwyczajeń aż po rzeczy naprawdę wielkie. Dzień zaczynam choćby od tak kobiecego ruchu ciała, gdy wciągam pończochy delikatnie rolując je po nodze, poprzez charakterystyczne dla kobiet otwieranie ust podczas malowania rzęs 😉 Kończę zaś mówiąc wieczorem dobranoc i tuląc moje największe kobiece osiągnięcie – 3,5-letniego synka. A wczoraj? Chyba nie było momentu, gdy czułabym się bardziej kobieco niż o godzinie 16.50 zobaczyliśmy na monitorze od USG nasze drugie szczęście… i to tym razem też w pełni kobiece 🙂

 • Kasia
  16 marca 2015 at 15:41

  Miłość mojego męża sprawia, że czuję się kobietą.
  Jego błysk w oku, kiedy spogląda na mnie.
  Kiedy mnie przytula, szepcze do ucha „kocham cię”
  Może to tak niewiele… ale dla mnie to znaczy wiele…
  Patrząc w lustro i widząc z każdym dniem, tygodniem, miesiącem.
  Coraz większy brzuszek, szczęśliwe kilogramy:)
  Uzmysławiam sobie że teraz czuję się prawdziwą kobietą.
  Rodzi się we mnie nowe życie…
  Już za niedługo wezmę je w ramiona.
  I będę najszczęśliwszą kobieta na świecie.

 • Patrycja
  19 marca 2015 at 07:40

  To że czuje sie kobietą. Sprawił mój synek, ktorego wyczekiwalam i jest już ze mną od trzech tygodni. I mam nadzieję że będę najlepszą matką na świecie dla niego. Wsparcie od partnera, który bardzo mnie kocha.

 • mmm18
  19 marca 2015 at 07:52

  Jak sprawiasz, że Twoja partnerka czuje się kobietą?

  O każdą kobietę szczególnie dbać należy
  Nieważne czy siedzi ona czy leży.
  Bukiecik trzeba czasami podarować,
  I w prace domowe się angażować.
  Każdy facet obiad ugotuje,
  Nawet jeśli on żonie nie smakuje.
  Do spa bilecik czasami zakupi,
  I do tego jakąś biżuterię kupi.
  Do wanny ciepłej naleje wody,
  I do cukierni skoczy po lody.
  W weekend romantyczną kolację przygotuje,
  I ciężko się przy tym napracuje.
  Podłogi trzeba umyć czasami,
  A nie na piwo wyjść z kolegami.
  Do tego trzeba jeszcze przytulać
  A nie pod siebie ogonek skulać.
  Morał jest bardzo krótki i znany,
  Że każdy mąż jest bardzo kochany.

 • Iwona Borowiec-Ziemnicka
  19 marca 2015 at 11:56

  Wystarczy spojrzeć na moje zdjęcie profilowe na facebooku i to jest właśnie odpowiedź na pytanie, co uczyniło mnie naprawdę kobietą;)))

 • mamaryba
  19 marca 2015 at 22:23

  Mój mąż, który po 14 latach małżeństwa, przyjściu na świat 2 dzieci i przytyciu kilku kg (i on i ja, haha) wciąż patrzy na mnie jak wtedy gdy mnie poznał i zakochał się we mnie…to on sprawia, że czuję się kobietą.

 • Maruśka
  22 marca 2015 at 17:36

  Co sprawia, że czujesz się kobietą?

  Mój mąż, moje dzieci, moje życie . Nie ma jednej konkretnej rzeczy bądź zachowania, które budują we mnie poczucie bycia kobiety. Czuję się kobietą, gdy mąż patrzy na mnie z pożądaniem nawet po kilku moich ciążach, gdzie moje ciało nie jest już idealne. Czuję się kobietą, gdy gospodarując dla siebie chwilkę czasu, zanurzam się w wannie pełnej piany, z dobrą książką oraz lampką wina , świecami dookoła . Czuję się kobietą, gdy dumnie patrze na swoje dzieci .Czuję się kobietą, gdy ubiór, makijaż i ładna fryzura podkreśla moje wdzięki, zakrywa niedoskonałości a uwydatnia wdzięki .

  Kobietą czuję się za sprawą męża,
  to on bym czuła się kobieca ,się nadwyręża.
  I ze świecą szukać drugiego takiego partnera
  co sprawia, że radość i pewność siebie we mnie się wzbiera.

  Kobietą czuję się się dzięki spełnieniu jakie daje mi moja rodzina. Prócz nic nie liczy się nic . Ona daje mi uśmiech, radość i poczucie pewności siebie. A bez tego ?Kobietą bym się nie czuła .Dla mnie nie liczą się duże cycki (których i tak nie mam, ale nie mam też z tego powodu kompleksów) , ładna pupa czy zgrabne ciało , to są ulotne cechy kobiety które na pewno gdzieś uciekną. Ja czuję się kobietą, bo po prostu akceptuje się taką jaką jestem .

 • Alicja Śnieżek
  22 marca 2015 at 18:58

  Co sprawia że czuję się kobietą ?

  Czuję się kobietą z krwi i kości,
  jestem nią i to daje mi mnóstwo przyjemności.
  To przede wszystkim ze mnie kobieta spełniona,
  Szczęśliwa mama i żona.
  Świadoma swojej kobiecości,
  Pełna wdzięku , elegancji i czystości.
  Tzn. świetnie domem zarządzam,
  Wielu problemów nie wyrządzam.
  Staram się wszystko mieć pod kontrolą,
  Życie dla mnie nie jest zmorą.
  Cieszę się życiem- zabawna często jestem bez wahania
  Z poczuciem humoru piękna dama.
  Mam z umiarem na wszystko czas,
  Dla siebie, rodziny – dla wszystkich nas.
  Na nowe otwarta wrażenia,
  Mam czas na własne pasje –bez wątpienia.
  Oczywiście dbam o siebie,
  W swoim ciele czuje się jak w siódmym niebie.
  Wyglądam zjawiskowo nawet w pogodę deszczową,
  Czuję się kobietą zmysłową.
  Spełniam się zawodowo,
  Czuję się w zaciszu rodzinnym komfortowo.
  Seksapilem przyciągam mężczyzn spojrzenia,
  Potrafię kokietować – bez wątpienia.
  Kuszę i uwodzę,
  Pewnym krokiem po świecie chodzę.
  Punktualna , zdyscyplinowana,
  Wrażliwa, delikatna , zawsze roześmiana.
  Powyższa lista nie jest wyczerpująca,
  Tak naprawdę to myślę, że jest bez końca.
  Często znalezienie portfela w mojej torebce to sprawdzenie mojej cierpliwości
  ohh to doprowadza mnie czasem do nerwowości.
  Ekspedientka dziwnie na mnie patrzy – się denerwuje,
  Na mojej twarzy czerwony burak się prezentuje.
  Robienie zakupów to moja przyjaciółka,
  Niekiedy spontanicznie biorę te moje 4 kółka,
  i pędzę na zakupy,
  głownie moim bzikiem są buty.
  Dopiero przy kasie gdy już buty upatrzone,
  wyciąganie z torebki wszystkich „dyrdymałów” uzasadnione”.
  Wtedy to chciałabym zapaść się pod ziemię,
  Ohh już myślałam że tego mojego nawyku nigdy nie zmienię
  Zawsze z modą chcę być na czasie – znać nowości,
  wówczas serce mocniej bije i drętwieją kości.
  To głównie za pomocą mody w sieci,
  Skoro jest Internet – niech moje oko na blog „leci”.
  Prawdziwa kobieta zawsze zwycięża,
  Jestem kobietą spełnioną – mam dzieci i kochanego męża 🙂

LEAVE A COMMENT

O mnie

Zofia

Kim jestem? Hmm… Jestem tysiącem osób w jednej. Jestem kobietą, żoną, mamą, córką, wnuczką, pracownikiem, kucharką, sprzątaczką, gosposią, nianią, kochanką. Jestem sobą i jestem efektem swoich rodziców.

Zblogowani

Zblogowani