Rozdawajka jesienna w Rumpelowie


Moje drogie fanki, fani. Moje Rumploczytki. Wiadomo, że nikt nie ma maszynki do robienia pieniędzy w domu. A czasami by się przydała. Zwłaszcza jak wchodzimy do apteki lub drogerii i szukamy kosmetyków dla siebie, dziecka i całej rodziny. Często kupujemy polecane produkty, a potem okazuje się, że jakimś cudem kosmetyk uczula, nie podoba nam się zapach, konsystencja lub ogólnie coś nam nie pasuje. I z tej właśnie okazji ja coś dla Was mam.

Coś fajnego. Chcę Wam rozdać pakiety próbek dla mamy i dziecka. Zestawów planuję kilka, choć zaczynamy od 1. Każdy kolejny będzie za kolejne 10 komentarz. Czyli 10 komentarzy pod postem to 1 zestaw, 20 komentarzy to 2 zestawy i tak dalej. Proste, prawda?

Specjalnie nie będę Wam na razie pisać moich odczuć o oferowanych kosmetycznych próbkach, żebyście sami najpierw przekonali się co warto i czy warto. Planuję za jakiś czas opisać nasze wrażenia z różnych testów, ale na ten wpis poczekajcie jeszcze chwilę 🙂

Zamieszczam poniżej pełne zasady rozdawajki, choć planuję w przyszłości zrobić ogólny regulamin a w postach umieszczać tylko szczegóły 🙂

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest Rumpelowo.
 2. Do udziału w konkursie zapraszam osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilno-prawnych.
 3. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
 4. Jeden uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie (dodać jeden komentarz biorący udział w losowaniu pod postem konkursowym).
 5. Aby wziąć udział w naszym konkursie należy spełnić poniższe warunki:
  • będzie mi miło jeśli polubicie profil organizatora czyli mój Rumpelowo,
  • równie miło będzie mi jeśli polubicie i udostępnicie publicznie post konkursowy,
  • możecie także zaprosić do zabawy znajomych (mile widziane więcej, bo im więcej tym weselej),
  • pod tym postem umieśćcie komentarz wyrażający chęć udziału w konkursie i udzielcie odpowiedzi na pytanie : który post do tej pory podobał Ci się najbardziej lub najmniej? Podaj, które naj wraz z linkiem do danego postu.
 6. Konkurs trwa od 21.10.2015 roku do 04.11.2015 do godziny 18:00.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 05.1.2015 do godziny 21:00, zwycięski komentarz zostanie wybrany przeze mnie, będę brała pod uwagę Wasze opinie i aktywność.
 8. Zwycięzca wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych podczas publikacji wyników losowania przez organizatora  w serwisie społecznościowym Facebook oraz Google+ oraz na ich przetwarzanie przez organizatora na rzecz tego konkursu.
 9. Nagrodami w konkursie są próbki widoczne na zdjęciu. Nagrodę przesyła sponsor po podaniu danych do wysyłki przez zwycięzcę konkursu. Nagroda jest niezbywalna i nie może zostać wymieniona na wartość pieniężną ani na inny produkt.
  Za każde 10 komentarzy przewidywany jest kolejny zestaw do rozdania.
 10. Nagroda może zostać wysłana na terenie Polski.
 11. W przypadku nie zgłoszenia się zwycięzcy do 7.11.2015 do godziny 16:00, organizator wyłoni kolejnego zwycięzcę.
 12. Konkurs ten nie jest w żaden sposób organizowany, administrowany ani wspierany przez serwis Facebook.
 13. Przekazane dane są tylko i wyłącznie na rzecz konkursu i dla organizatora oraz sponsora, a nie dla serwisu Facebook.
 14. W czasie trwania konkursu regulamin może ulec zmianie.

A takie fajowe produkty można wygrać:

Próbki kosmetyczne

Próbki kosmetyczne

You may also like

4 komentarze

LEAVE A COMMENT

O mnie

Zofia

Kim jestem? Hmm… Jestem tysiącem osób w jednej. Jestem kobietą, żoną, mamą, córką, wnuczką, pracownikiem, kucharką, sprzątaczką, gosposią, nianią, kochanką. Jestem sobą i jestem efektem swoich rodziców.

Zblogowani

Zblogowani